reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Azap Yolu

-

Road To Perdition

Azap Yolu
SİTE PUANI : 6.3
Azap Yolu 6.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  • Süre: 117 Dk.
  • Vizyon: 2002
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1996
  • Favori: 2
  • İMDB: 7.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Amerika’daki ekonomik buhran döneminde tetikçilik yaparak hayatını kazanan Michael Sullivan, John Rooney’nin hesabına çalışmaktadır. Fakat Rooney’nin oğlu, babasına kendisinden daha yakın olan bu adamı harcayacak türden dolaplar çevirir. Sullivan, hiç istemediği halde kendi oğlunun da olaya karışması sonucu tehlikeli bir açmaza düşer.

Olayların gelişmesiyle birlikte, hem cinayet mahali fotoğrafçısı hem de suikastçı olan Maguire, Sullivan’ın peşine takılır. Sullivan, ne pahasına olursa olsun oğlunu korumak zorundadır.
 Tür: Gerilim, Dram
 Film Etiketleri:
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
erhan 16 Mayıs 2015, Cumartesi
film 1080p değil
Avatar
Ziyaretçi
Admin 16 Mayıs 2015, Cumartesi
Nasıl böyle bir kanıya vardınız?
Avatar
Ziyaretçi
erhan 17 Mayıs 2015, Pazar
bakarsanız en fazla 720p yapabiliyorsunuz ayarlardan yanılıyormuyum
Avatar
Ziyaretçi
Admin 17 Mayıs 2015, Pazar
Çok özür dilerim. Bende şimdi farkettim. Çözünürlük 1916 x olduğu için player 720p gösteriyormuş. Şimdi onu 1920 yapacağız. Uyardığınız için teşekkürler.

EDİT:

Güncellendi. İyi seyirler...
Avatar
Üye
  gkhnsy 03 Mart 2017, Cuma
Mükemmel bir tom hanks filmi daha yavaş geçmesine rağmen havayı hiç bozmuyor.9.0 diyebilirim