reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Başlangıç

-

Inception

Başlangıç
SİTE PUANI : 9.3
Başlangıç 9.3 / 10 24 kullanıcı oyu.
  • Süre: 148 Dk.
  • Vizyon: 2010
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 6068
  • Favori: 11
  • İMDB: 8.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Başlangıç filmi, doğaüstü ve büyülü gerçekçi tonları, bilim kurgu ve fantazmatik sinema estetiği ile harmanlayan ilginç senaryosuyla, Leonardo DiCaprio'nun üst düzey performans sergilediği değişik bir film.

Bu yapımda sanatçı, çok yetenekli bir hırsız olan "Dom Cobb " ile karşımızda. Uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb'un bu nadir insanlarda görülebilecek yeteneği, bu ender rastgelinebilecek mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır.

Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıcı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
gizem 14 Ağustos 2013, Çarşamba
Başlangıç filmi konusuyla büyüleyen bir film. daha önce bu tarz bir film seyretmemiştim. Leonardo Di Caprio da tabi oyunculuğuyla büyülemiş.
Avatar
Ziyaretçi
kpss 26 Ekim 2015, Pazartesi
admin film açılmıyor ilgilenir misin lütfen. 1080p izlenebilir mi. teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 26 Ekim 2015, Pazartesi
Güncellendi..
Avatar
Ziyaretçi
Selçuk D. 20 Mart 2016, Pazar
Film Çok başarılı konusu sürüklüyor paylaşım için teşekkürler
Avatar
Üye
  lusefer_34 02 Aralık 2016, Cuma
:) ya rüya içinde rüyadaysak ne olur ? cevabmı arıyorsun o zaman bu müthiş filmi izlemelisin ........
Avatar
Üye
  Onur 08 Aralık 2016, Perşembe
Gerçekten şu ana kadar izlediğim en iyi filmlerden birisi. İster konusu ister sürükleyiciliği ile tam bir başyapıt. Sadece bir defa izlenilecek bir film değil bu yüzden ben de ikinci defa izlemeyi düşünüyorum. Bu filmi hâlâ izlemeyen varsa bence hiç zaman kaybetmeden izlemeli :))
Avatar
Üye
  pigmente 15 Aralık 2016, Perşembe
Tek kelimeyle muhteşem !!!
Avatar
Üye
  Okuyombenya 06 Ocak 2017, Cuma
Yapılan en kaliteli filmlerden biridir.