reklam
BENZER FİLMLER

Başlangıç

-

Inception

Başlangıç
SİTE PUANI : 9.6
Başlangıç 9.6 / 10 3 kullanıcı oyu.
  • Süre: 148 Dk.
  • Vizyon: 2010
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 1460
  • Favori: 3
  • İMDB: 8.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Başlangıç filmi, doğaüstü ve büyülü gerçekçi tonları, bilim kurgu ve fantazmatik sinema estetiği ile harmanlayan ilginç senaryosuyla, Leonardo DiCaprio'nun üst düzey performans sergilediği değişik bir film.

Bu yapımda sanatçı, çok yetenekli bir hırsız olan "Dom Cobb " ile karşımızda. Uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb'un bu nadir insanlarda görülebilecek yeteneği, bu ender rastgelinebilecek mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır.

Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye malolmuştur. Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız başlangıcı tamamlayabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
gizem 14 Ağustos 2013, Çarşamba
Başlangıç filmi konusuyla büyüleyen bir film. daha önce bu tarz bir film seyretmemiştim. Leonardo Di Caprio da tabi oyunculuğuyla büyülemiş.
Avatar
Ziyaretçi
kpss 26 Ekim 2015, Pazartesi
admin film açılmıyor ilgilenir misin lütfen. 1080p izlenebilir mi. teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 26 Ekim 2015, Pazartesi
Güncellendi..
Avatar
Ziyaretçi
Selçuk D. 20 Mart 2016, Pazar
Film Çok başarılı konusu sürüklüyor paylaşım için teşekkürler
Avatar
Üye
  millerozgur 02 Aralık 2016, Cuma
Rüya içinde rüya. İnsanlar bazen bunu dile getirirler ama bir filmde anlatılmış olması ve bu filmi soluksuz izlememiz onu bir başyapıt yapıyorum. Acaba tekrar indirip arşivime eklesem mi düşünmüyor değilim. O kadar iyi yani. Dorn Cobb karakteri hem bir görevle uğraşırken hem de daha önce çektiği sıkıntıları göz önüne gelmesi güzel bir ayrıntı. Bu film o kadar farklıydı ki buna benzer bir film çıksa ’’ İnception tarzı bir film’’ deyimini kullanır olduk. Senaryo ve Nolan ikisi bir arada olunca zaten film kötü olur mu ? Bu yorumu gördükten sonra izleyin dediğimi duyar gibi olacaksınız...
Avatar
Üye
  lusefer_34 02 Aralık 2016, Cuma
:) ya rüya içinde rüyadaysak ne olur ? cevabmı arıyorsun o zaman bu müthiş filmi izlemelisin ........