reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Gazap Ateşi

-

Man On Fire

Gazap Ateşi
SİTE PUANI : 8.4
Gazap Ateşi 8.4 / 10 5 kullanıcı oyu.
  • Süre: 146 Dk.
  • Vizyon: 2004
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 3336
  • Favori: 5
  • İMDB: 7.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Meksika'da başlayan çocuk kaçırma vakaları, özellikle zengin ailelerin korkulu rüyası haline gelmiştir. 6 gün içinde 24 tane daha çocuk kaçırılınca, aileler hem kendilerini hem de çocuklarını koruyabilmek için özellikle eski paralı askerleri kiralamaya başlarlar.

John Creasy eskiden CIA için çalışmış bir suikastçidir, fakat eski hayatından tamamen uzaklaşmış ve kendine yeni bir yaşam kurmaya çalışmaktadır. Meksika'daki iş teklifini arkadaşı Rayburn aracılığıyla alır. Başta işe sıcak bakmasa da artık bir şeyler yapmak zorunda olduğunu bildiğinden özel korumalığı kabul eder.

Pita, Samuel ve Lisa Ramos'un dokuz yaşındaki kızlarıdır ve her çocuk gibi sürekli sorular sorarak öğrenme yolunu tercih etmiştir. John ilk günlerde çocuğun kendi hayatı ve geçmişiyle ilgili sorduğu sorulardan bunalır, fakat zamanla küçük kız bir şekilde kalbine girmeyi başarır. Birbirlerine bağlandıkça ilişkileri güçlenir ve John artık yok olduğunu sandığı duygusallığı yeniden yaşamaya başlar.

Ancak alınan tüm önlemlere rağmen Pita kaçırılınca, John engel tanımaz bir ölüm makinesine dönüşür. Pita'ya ulaşmaya çalışırken kendisini engelleyecek hiçbir şey yoktur…

Oscarlı aktör Denzel Washington, usta yönetmen Tony Scott ve Oscar ödüllü senarist Brian Helgeland bir roman uyarlamasında bir arada...
 Tür: Suç, Aksiyon
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 8 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Fatih 08 Mayıs 2015, Cuma
Denzel Washington'ı Denzel Washington yapan film. Merak edenler için söyleyim, malum sahnede çalan şarkı Blue Bayou.

Efsane bir filmdir. Mutlaka izleyin.
Avatar
Ziyaretçi
ramin 30 Ekim 2015, Cuma
film super ama keşke sonu da super bitseydi ((
Avatar
Ziyaretçi
Türel 29 Temmuz 2016, Cuma
adamın bütün filmleri güzel.
yayınlarınız için teşekkürler
Avatar
Ziyaretçi
BURAK yAĞIZ 10 Şubat 2017, Cuma
admin İspanyolca olan yerlere alt yazı eklense çok iyi olacak.filimin yarısı İspanyolca ve bir şey anlamıyoruz
Avatar
Yönetici
  Admin 10 Şubat 2017, Cuma
Kaçıncı dakika örnek verebilir misin?
Avatar
Ziyaretçi
BURAK yAĞIZ 10 Şubat 2017, Cuma
53:07-54:14 süreleri arası.1:18:13-1:18:54 arası.1:19:32-1:25:46 arası.1:50:00 den sonrasında büyük çoğunlukta İspanyolca konuşuyorlar.Bazı ufak tefek yerlerde de mevcut .Hepsini yazamadım :)
Avatar
Üye
  Maqa 29 Mart 2017, Çarşamba
Guzel film. Senaryo mukemmel
Avatar
Ziyaretçi
Ahmet 20 Nisan 2017, Perşembe
Adamsın admin harika bir film ellerine sağlık Denzel babadan harıka br yapıt