reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Gladyatör

-

Gladiator

Gladyatör
SİTE PUANI : 8.0
Gladyatör 8.0 / 10 14 kullanıcı oyu.
  • Süre: 155 Dk.
  • Vizyon: 2000
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 3730
  • Favori: 5
  • İMDB: 8.5
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
İmparator Marcus Aurelius’un hüküm sürdüğü Roma’da bir general olan Maximus, imparatorluğun hiyerarşik basamaklarında gitgide yükselmektedir. Babasının kendisini kayırmak yerine Maximus adındaki bu yabancıyı el üstünde tutması da tahtın asıl varisi olan Commodus’u rahatsız etmektedir.

Commodus, Maximus ve ailesinin öldürülmesi yönünde emrini çıkarmak için fazla beklemez. Ölümden zor kurtulan Maximus artık bir gladyatör olarak eğitilmek üzere arenaya gönderilir. Maximus’un aklında tek bir istek vardır, Commodus’u öldürmek ve ailesinin intikamını bir an önce almak...

Ridley Scott’ın bol ödüllü filmi, gösterildiği sene hem gişedeki büyük başarısıyla hem de aldığı Oscar’larla isminden epeyce söz ettirmiştir.
 Tür: Macera, Aksiyon
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
ali 27 Aralık 2014, Cumartesi
vay arkadaş hissettin mi nedir :D bugün ilk olarak bu sitede bu filmi aradığımda yoktu tüm gün 720 sini aradım.. sen paylaşmışsın sağol :)
Avatar
Ziyaretçi
Admin 27 Aralık 2014, Cumartesi
İçime doğdu :D
Avatar
Ziyaretçi
yakup 08 Mayıs 2016, Pazar
filmmi yenileye bilirmisiniz idm indiremiyorum 1080 ultra hd eklerseniz sevinirim
Avatar
Ziyaretçi
Admin 08 Mayıs 2016, Pazar
Bende zaten bu filmi güncellemek için girmiştim. Yarın gün içinde kontrol edersiniz.
Avatar
Üye
  SokakJokeyi 06 Aralık 2016, Salı
ilk bir saat içindeki konular cok çabuk geçiyo konuyu kaçırırsanız anlamazsınız ama buna rağmen 3 saate sığdırılmış güzel bir film