Görevimiz Tehlike 1 — Türkçe Dublaj Full HD İzle | izleorg.org™

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Ana Sayfa > Aksiyon Filmleri > Görevimiz Tehlike 1 >
Uyarı
reklam
Kalan Süre :
Reklamı Geç
FİLMİ İZLEYEMİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN
Görevimiz Tehlike 1

Ethan Hunt (Tom Cruise), kısa adı IMF olan "İmkansız Görev Gücü"nün lideridir. Amerikan Hükümeti adına gizli operasyonlara imza atarlar. Ama bir operasyon sırasında ekibindeki herkes ölür. Merkezi teşkilat ekibin içinde bir köstebek olduğunu düşünmektedir ve bir numaralı aday da Ethan Hunt'tır. Ethan suçsuzluğunu kanıtlamak için mücadele edecektir. Sinema tarihinin efsaneleri arasında yer alan Görevimiz Tehlike (Mission: Impossible) serisinin ilk filmini "Öldüren Kadın"ın yönetmeni Brian De Palma yönetti...

Serinin Diğer Filmleri

Benzer Filmler

2 yorum bulunmaktadır: "Görevimiz Tehlike 1"
  1. Arif 11 Aralık 2014, 17:53

    Bu afişi ilk defa görüyorum. İlginç!

  2. cafer 22 Şubat 2015, 21:13

    Dizi film olarak televizyonda izlemiştik yıllar önce. Gerek tv.deki bölümlerde gerek bu sinema serisinde Jim’in bir kez olsun görevi kabul etmediğini görmedik, işitmedik. Jim’in görev aşkı her zaman gözlerimizi yaşartmıştır.Bi kez olsun ya ben n’apıyorum demeden kar, kış, yağmur çamur, dağ bayır dinlemeden insan öldürmeyi kendine vazife edinmiştir.Bi gün olsun görev tazminatıydı, zamdı, sosyal haklardı gibisinden bir talebi olmamıştır. Şimdilerde bu kutsal görevi Tom Curise yerine getiriyor.Sinema versiyonu dizi versiyonundan daha hareketli ama sanki daha bi yapay ya da fabrikasyon. Tom Cruise ise her zamanki iticiliğiyle karşımızda.Kaderimse çekerim diyerek izledim.


izleorg.org ekibi olarak siz değerli sinema severlere iyi seyirler dileriz. Bilinmelidir ki; 2016 filmleri, Türkçe dublajlı filmler, ya da Türkçe altyazılı filmler, sitemizdeki izlediğiniz hiç bir film kendi sunucularımızda değildir. Tüm filmler ve fragmanlar; VK.com, mail.ru ve Youtube gibi video sitelerinden izletilmektedir.Ancak yayınlanan filmlerin hak sahipleri talep ederlerse filmlerin bağlantılarını kaldırırız. Bunun için [email protected] adresine e-posta gönderdiğiniz takdirde ilgili sayfalar 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.