Film İndirme Hakkında Açıklama

Film İndirme Hakkında Açıklama

Değerli izleorg.org üyeleri ve konuklar,

Bilindiği üzere sitemizde son bir aydır film indirme konusunda sıkıntılar var. Öncelikle bilinmesini isteriz ki; izleorg.org yönetiminin film indirme işlemini keyfi olarak engelemesi söz konusu değildir. Bu yaşanan teknik problemler, bizden bağımsız olarak bazı video yükleme servislerinin yapmış oldukları güncellemelerden kaynaklanmaktadır.

Teknik ekiplerimiz, yapılan her güncellemeden sonra çıkan sorunları çözmek adına var gücüyle uğraşmaktadır. Fakat bazı sorunların çözümü teknik olarak pek mümkün olmasa da, alternatif seçenekler üretmek mümkün. Şöyle ki; artık eskisi gibi player üzerindeki "İNDİR" butonu ile film indirmek mümkün değil. Fakat bunun yerine farklı bir butona tıklayarak, harici bir sayfa üzerinden filmi indirmeniz mümkün.

Resimli anlatım yapmak gerekirse:Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi; sağ üst köşedeki butona tıkladığınız takdirde, karşınıza şöyle bir sayfa çıkacak:Sonrasında yine sağ üst köşede indirme butonunu göreceksiniz. Yine bu butona tıkladığınız takdirde filmi indirme sayfası açılacak şöyle bir yazı ile karşılaşacaksınız:

"Google Drive, bu dosyada virüs taraması yapamaz. Google'ın virüs taraması yapamayacağı kadar büyük. Bu dosyayı yine de indirmek istiyor musunuz?"

"Yine de indir" butonuna tıkladığınız takdirde film inmeye başlayacak. Bu arada içiniz rahat olsun, filmlerin içine virüs koymadık :)

Tüm bunlarla uğraşmak zor geliyorsa, bilgisayarınıza IDM (Internet Download Manager) programını kurarak; sadece izleorg.org'dan değil, herhangi bir video izleyebildiğiniz her siteden, o izlediğiniz videoyu indirebilirsiniz. IDM programını bilgisayarınıza kurduğunuz takdirde, açtığınız her videonun üzerinde şöyle bir buton göreceksiniz:Film indirme sorununun dışında en çok şikayet aldığımız konu, filmlerdeki düşük ses sorunu. izleorg.org internette bulabileceğiniz en kaliteli görüntü ve sesi veren sitedir. Fakat bazı filmler ne yazık ki, dağıtımcı firma ya da platform tarafından ses seviyesi düşük kalitede yayınlanmaktadır. Bu gibi filmler için tavsiyemiz; bilgisayarınıza "SRS Audio Sandbox" adlı programı kurmanızdır. Bu yazılım bilgisayarınızdaki ses kalitesini inanılmaz derecede arttırmaktadır. Buna alternatif olarak; filmleri indirip, "GOM Player ya da VLC Player" ile izlemeniz. Zira her iki playerın da son sürümlerinde ses seviyesini %100'den %200'e kadar arttırma seçenekleri mevcuttur.

izleorg.org ekibi sizlere daha kaliteli film izletmek için canla başla, gece gündüz demeden çalışmaktadır. Üstelik bu hizmeti ücretsiz vermektedir. Dahası, rakiplerine nazaran en az reklam yayınlayan sitedir. Tüm bunlara rağmen izleorg.org'u karalamaya çalışan, en ufak bir teknik sorunda hakaretler yağdıran kişilere de cevabımız "Yallah Netflix'e"den fazlası olmayacaktır...

Bizlere başından beri destek veren, her daim yanımızda olan sadık izleyici kitlemize sonsuz teşekkürü bir borç bilir, tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz...

izleorg.org Yönetimi
  • Beğen
    20
Yorum Alanı 18 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  FaGe 27 Ağustos 2017, Pazar
iyi güzel o program paralı değilmi deneme süresinden sonra indirmemeye başlıyor
Avatar
Yönetici
  Admin 28 Ağustos 2017, Pazartesi
http://bfy.tw/DbVE
Avatar
Ziyaretçi
GURURLAN TÜRKİYE 28 Ağustos 2017, Pazartesi
ADMİN ADAMIN SON 4 HARFİSİN. BÖYLE DEVAM EDİN Kİ EN AZINDAN GÜZEL ÜLKEM DE BİR ŞEYDE DE GURURLANALIM :)
Avatar
Ziyaretçi
Azerbaycan 28 Ağustos 2017, Pazartesi
Yönetici qardaş sizin bir ara kullandığınız player çok iyiydi ya onu özledik.o playerde hiç sorun yaşamazdık.bu playerde sorunlar yaşıyor çoğu insan.Sorunlar şunlar.
1.Film açıldığında çok beklemek zorunda kalıyoruz,açıldıktan sonra mesala küçük ekranda 720p izlediğimiz bir filmi büyütünce otamatik 1080p yapıyor.Tekrar Filmin Yüklemesini bekletiyor.
2.Mesala diyelim filmi açtım başka bir internet sitesine bakmam gerekiyor.veya film açık uzun süre izlemedim.Tekrar film izlemeye döndüğümde başlatıyorum filmi film siyah ekran oluyor ve hata veriyor.sayfayı yenileyip baştan başlatmak zorunda kalıyoruz.
Lütfen diğer playeri izleyiciler için eklesen çok güzel olurdu çok sevinirdik.Teşekkürler.
Avatar
Yönetici
  Admin 28 Ağustos 2017, Pazartesi
Anlıyorum ama Google Drive platformuna yüklediğimiz filmleri bu playerda oynatmamız teknik olarak mümkün değil.
Avatar
Üye
  ISSIZ_ADAM 30 Ağustos 2017, Çarşamba
Yine bazı filmlerde google drive ile ilgili sorun yüzünden filmi izleyemiyoruz. Önceden her şey çok daha güzeldi.
Avatar
Ziyaretçi
Kürşat Yıldız 08 Eylül 2017, Cuma
Başkan anlatımın güzel ama bir de bu işlemi telefondan indirmeler için de anlatabilirsen müteşekkir olurum. :) teşekkür ederim şimdiden.
Avatar
Yönetici
  Admin 08 Eylül 2017, Cuma
Telefonda aynı. Sadece telefonda IDM yok, normal indirmen gerekir.
Avatar
Üye
  militato 08 Eylül 2017, Cuma
Bu video şu anda oynatılamıyor. İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin...
Her seferinde bunu görmeye başladık eskiden hiç böyle şey olmazdı güzelim siteye ne yaptınız..filmi indirmeden seyretmek istiyorum en kısa zamanda düzeltmenizi rica ederim.
Avatar
Üye
  EtkinTeknik 11 Eylül 2017, Pazartesi
Merhaba! Google Drive iptal olacak diye bir haber vardı, filmler boşa gitmesin sonra. Genel olarak eski player özleniyor ve bende buna sonuna kadar katılıyorum. Çünkü Smart TV den direk olarak çalışan tek site burasıydı. İndirmek benim için o kadar da önemli değil ama PC yi TV ye bağlamak zorunda kalmak sıkıntı.
Avatar
Üye
  militato 11 Eylül 2017, Pazartesi
Sorun hala düzelmedimi filim seyredemiyoruz....
Bu video şu anda oynatılamıyor. İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin...

Bu sorum devam edecekmi ..Eskisi gibi indirmeden filim izleyebilecekmiyiz .? Admin lütfen cevap verirmisin..
Avatar
Yönetici
  Admin 12 Eylül 2017, Salı
Uğraşıyoruz arkadaşlar. Yakında çözücez.
Avatar
Üye
  sakarya54 12 Ekim 2017, Perşembe
idm ile filmleri nasıl ındırebılıırm vıdeo yakalama yapmıyo
Avatar
Yönetici
  Admin 13 Ekim 2017, Cuma
İdm’yi güncelle. Bende yakalıyor sorun yok.
Avatar
Üye
  mumustafaaydin 15 Ekim 2017, Pazar
film isminin sonundaki üst karakter ’’TM’’ ne ifade ediyor.
Avatar
Yönetici
  Admin 15 Ekim 2017, Pazar
TM yok artık. HD yaptık.
Avatar
Üye
  mumustafaaydin 22 Aralık 2017, Cuma
izleme listesi veya favoriler oluşturuyorum ama birkaç tanesini listeye ekliyor. gerisini eklemiyor?
Avatar
Yönetici
  Admin 22 Aralık 2017, Cuma
Cache’ten dolayı gözükmüyor. Birkaç saat sonra tekrar bak gözükecektir.
Reklamı Gizle[x]
Dotabet10 | izleorg.org