reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Joy

-

Joy

Joy
SİTE PUANI : 8.8
Joy 8.8 / 10 9 kullanıcı oyu.
  • Süre: 124 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 4254
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.6
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Joy henüz küçüklüğünden itibaren hayal gücü çok gelişmiş olan, yeni icatlar üretme peşinde bir kızdır. Hayatında, ailesinde yaşadığı zorluklara rağmen üretkenliğini hiç yitirmez; günlük yaşamda pratik konulara dair elinden her türlü iş gelir.

Bu arada boşandığı eşi, sorunlu annesi, ilgi isteyen iki küçük çocuğu ve yarı belalı babasıyla "normal" bir hayat sürdürmeye çalışır. Fakat bir gün her şey canına tak eder ve Joy yarım bıraktığı hayallerinin bir notkasından tutmak için yeniden kolları sıvar...
 Tür: Dram, Biyografi
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
İsfinaz 20 Nisan 2016, Çarşamba
Şu kadının bir filmini izleyipte beğenmemek mümkün değil. 10 numara film. 10 numara oyunculuk. Zaten gerçek hayattan uyarlama olunca insanı daha bir çok etkiliyor.
Avatar
Ziyaretçi
JohnF 07 Temmuz 2016, Perşembe
Harika bir film 1 dakika gözlerinizi alamayacağınız türden bir başarı hikayesi. Filme eşlik eden müzikler tam yerinde ve uyumlu izleorg teşekkürler
Avatar
Ziyaretçi
Arda Kaptan 02 Eylül 2016, Cuma
Oyuncu seçimleri gayet başarılı ve kurguyu yaşananları sürükleyici bir şekilde senaryoya aktarmışlar. Başarılı bir yapım olmuş. İzlenilebilir.
Avatar
Ziyaretçi
seda 30 Eylül 2016, Cuma
harika bir başarısı öyküsü ve gerçekten insanı yüreklendiriyor. Asla izlemekten pişman olmazsınız ve hiç sıkılmazsınız. Eğer tereddüt ediyorsanız hiç beklemeyin, mısırınızı alın ve koltuğunuza rahatça yerleşin ...ve IMBD puanına hiç takılmayın... İyi seyirler... :)
Avatar
Ziyaretçi
tolga 03 Ekim 2016, Pazartesi
harika
Avatar
Üye
  gkhnsy 23 Şubat 2017, Perşembe
valla jennefer lawrence ı beğenirim ama filmi izlerken sıkıldım yarıda kapattım istediğimi alamadım sanki.
Avatar
Üye
  militato 10 Nisan 2017, Pazartesi
Çokkk güzel bir film .. Muhakkak izleyin derim..