reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Julieta

-

Julieta

Julieta
SİTE PUANI : 7.8
Julieta 7.8 / 10 6 kullanıcı oyu.
  • Süre: 99 Dk.
  • Vizyon: 2016
  • Ülke: İspanya
  • İzlenme: 7135
  • Favori: 1
  • İMDB: 7.1
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Julieta adlı 50 yaşında bir kadın yıllardır kızından ayrı yaşamaktadır. Kızını 18 yaşından sonra hiç görmemiştir. Bir gün yolda kızının yakın bir arkadaşı ile karşılaşır. Kızını bulabilmek umuduyla eskiden yaşadığı eve gider. Burada uzunca bir süre kızını bekleyen Julieta, tüm yaşadıklarını kağıda dökmeye başlar...
 Tür: Romantik, Dram
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Taner 10 Eylül 2016, Cumartesi
İnsanı derin düşüncelere sevk eden anlamlı bir film, tavsiye edilir...
Avatar
Ziyaretçi
Lala 17 Eylül 2016, Cumartesi
Almodovarin her 1 filmi 1 sanat eseri...
Avatar
Ziyaretçi
Berat 01 Ekim 2016, Cumartesi
Yine mükemmel bir almodovar filmi. Siteye de bu filmi filmekiminden bile önce izleme şansı sağladığı için teşekkür ediyorum
Avatar
Ziyaretçi
korhan atay 13 Ekim 2016, Perşembe
Bu güzel filmi bu kadar çabuk ve kaliteli izleme şansı bulduğumuz için teşekkür ederiz. Film arada bir drama niteliğini kısmen yitirip, biyografiye kaysa da, Almodovar usta, her zaman usta.
Avatar
Ziyaretçi
Ayşin 15 Ekim 2016, Cumartesi
Güzel film...
Avatar
Ziyaretçi
Selin 20 Ekim 2016, Perşembe
Filmden pek memnun kalmadım. Kötü bir film değildi ama "Annem Hakkında Herşey" kadar da etkileyici olamadı benim gözümde.
Avatar
Üye
  Nursefa 14 Nisan 2017, Cuma
Etkisinde kalabileceğini zaman çok güzel bir film