reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Kan Sporu

-

Blood Sport

Kan Sporu
SİTE PUANI : 7.9
Kan Sporu 7.9 / 10 14 kullanıcı oyu.
  • Süre: 92 Dk.
  • Vizyon: 1988
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 8906
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.8
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Amerikan ordusu istihbaratında görevliyken kendisini dövüş sanatlarında geliştirip Kumite adı verilen ölüm dövüşünde zirveye tırmanan Frank Dux’un gerçek hikayesine (!) sadık olduğu savını taşıyan bu uyarlama, Jean-Claude Van Damme’ın da en çok sevilen filmlerinden biridir. Dövüş sahnelerinin soluk kesiciliği ile kendi türünün zirvelerinden birini teşkil ediyor.

Frank Dux, Kumite adı verilen esrarengiz ve ölümcül dövüş turnuvasının şampiyonu olmayı kafaya koymuştur. Bilgi almak için Hong Kong sokaklarının altını üstüne getirir. Bu arada Kumite’ye sızmak için onu kullanmaya niyetli hükümet ajanları da peşindedir. Frank nihayetinde dünyanın değişik yerlerinden gelen, her biri kendi ölümcül taktiklerine sahip yarışmacıların gövde göstereceği Kumite’ye katılacak ve acımasız namağlup şampiyon Chong Li’yle yüzleşme fırsatı bulacaktır.
 Film Etiketleri:
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
serdar 02 Ocak 2015, Cuma
film kırık. çalışmıyor.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 02 Ocak 2015, Cuma
Tüm Türkiye'de genel bir sorun var. Çözmeye çalışıyoruz. VK.com malesef TR erişimini engelledi. Sadece üye olanlar görüntüleyebiliyor. Lütfen bir kaç saat daha bekleyin geçici bir çözüm bulmaya çalışıyoruz.
Avatar
Ziyaretçi
Muhsin 04 Ocak 2016, Pazartesi
Şahane bir dövüşlü film Jean-Claude Van Damme performansı çok iyiydi harika bir aksiyon filmi
Avatar
Ziyaretçi
Suat 05 Ocak 2016, Salı
Jean-Claude Van Damme nin dövüş sahneleri muhteşemdi film ise izlenecek güzel bir karate filmi
Avatar
Ziyaretçi
dyrbkrLı slvnbilic 16 Nisan 2016, Cumartesi
diğer filmlerde olduğu gibi bu filmdede sol üst köşeye Video indir seçeneği koyabilirmisiniz
Avatar
Ziyaretçi
Admin 16 Nisan 2016, Cumartesi
Yakında...
Avatar
Üye
  hatay2002 08 Aralık 2016, Perşembe
Jean-Claude Van Damme’nin oynadığı harika dövüş - aksiyon filmlerinden biri. harika vakit geçireceğiniz 90 dakikalık güzel filmlerden. aldığı ımdb puanı film için uygun. izlemenizi tavsiye ederim.