reklam
BENZER FİLMLER

Karantina 1

-

Quarantine

Karantina 1
SİTE PUANI : 6.0
Karantina 1 6.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
 • Süre: 89 Dk.
 • Vizyon: 2008
 • Ülke: ABD
 • İzlenme: 255
 • Favori: 0
 • İMDB: 6.0
 • Kalite: 1080P
 • Dublaj
Dünyanın geri kalanı uykudayken çalışan insanları konu alan bir televizyon reality programı için, muhabir Angela Vidal (Jennifer Carpenter) ve kameramanı Scott’a (Steve Harris) Los Angeles itfaiyesinde birkaç itfaiyeciyle birlikte gece vardiyasına katılma görevi verilir.

Olaylı bir gecenin ardından gelen bir acil yardım çağrısı üzerine şehir merkezindeki küçük bir apartmana giderler. Polis memurları bir apartmanın üçüncü katından gelen, insanın kanını donduran çığlıklardan ötürü olay yerine varmışlardır bile. Flaş bir haberle karşı karşıya gelen Angela ve Scott her şeyi kaydetmeye kararlıdırlar.

Araştırmak için binaya girdiklerinde, gecelik giymiş bir kadının karanlıkta tek başına durduğunu görürler. Kadının üstü başı kan içindedir, ve kesik kesik soluk almaktadır. Hasta gibidir. Bir polis yardım etmek için yanına yaklaştığında ona dişleriyle saldırır.

Çevredekiler kadını durdurup, polis için yardım getirmeye yeltenirler. Ama binadan çıkmaya çalıştıklarında, HKÖM’nin (Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi) apartmanı karantinaya aldığını görürler. Tüm çıkışlar mühürlenmiştir ve ağır silahlı görevlilerce tutulmaktadır. Telefon, internet, televizyon ve cep telefonu bağlantıları kesilmiştir. Üstelik, yetkililer içeride hapis kalanlara bir açıklama yapmazlar. Apartman sakinleri çok geçmeden paniğe kapılırlar. Olup bitenlere bir anlam vermeye çalışırken, destek için ister istemez birbirlerine sığınırlar.

Ardından yukarı katlardan bir çığlık gelir ve herkesin toplandığı avlu şeklindeki lobiye üçüncü kattan bir ceset atılır.
Ve saldırı tekrar başlar…
 Tür: Korku, Gerilim
 1. 2011
  Karantina serisi 2. filmi Karantina: Terminal ile devam ediyor. Havada seyir halinde olan bir uçak, hastalanan bir yolcu sebebiyle en yakın havalimanına acil iniş yapar. Yolcu hastadır, ç...
  ULTRA HD İZLE
  • Korku, Gerilim
  Karantina 2: Terminal
 1. Karantina 1
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
ByJackal 26 Kasım 2015, Perşembe
Admin arkadaş inanılmaz güzel bir site olmuş. İzlemek istediğim bir çok filmi burada buldum. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
Avatar
Ziyaretçi
suat 30 Nisan 2016, Cumartesi
çok güzel izlenecek flimler arasında