reklam

Örümcek-Adam: Eve Dönüş

-

Spider-Man: Homecoming

Gösterim Tarihi7 Temmuz 2017
Örümcek-Adam: Eve Dönüş
Örümcek-Adam: Eve Dönüş 0.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 4922
  • Favori: 4
  • İMDB: 0.0
  • Kalite: 1080P
  • Fragman
İzlemekte olduğunuz Spider-Man: Homecoming adlı film, İnanılmaz Örümcek Adam serisinin 3. filmi olarak tasarlanmıştı. Fakat çekimler başlamadan Sony Pictures ve Marvel anlaştı. Ve yeni bir Örümcek Adam serisi çekmeye karar veriler. İlk bu yeni serinin ilk filmi olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş, 7 Temmuz 2017'de vizyona giriyor. Filmde Örümcek Adam karakterini Tom Holland canlandırırken, kendisine Demir Adam serisinden hatırlayacağınız Robert Downey Jr. eşilk ediyor...
 Tür: Macera, Aksiyon
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  SokakJokeyi 14 Aralık 2016, Çarşamba
Örümcek adam serisi çok değişti ya Batman Hulk gibi bir kere de değil ki 2 kere seri yaptılar şimdi 3 geliyor.
Bilemiorum ilk serinin yerini tutar mı ama Iron man ile birlikte iş yapması filme onu da katmaları filmi çok izleticek. Bence süper bir film gelicek
Avatar
Üye
  haterman 15 Aralık 2016, Perşembe
Üçüncü defa Örümcek Adam ve üçüncü defa Peter Parker. Miles Morales olsa ölürdünüz zaten. Ben Tobey Maguire’yı çok sevmiştim. Lakin çizgi roman severler Örümcek Adam gibi biri ciddi olamaz diye eleştirmişlerdi. İnanılmazda fazla cool idi. Çizgi romanlar severler bu defa o sokakta süper kahraman böyle değil dediler. Fragmanı inceleyecek olursak bu defa tutturmuşlar gibi. Genç, esprili ve bol bol sokak sahnesi izleyeceğiz gibi. May halanın genç seçilmesi bence çok ince ve güzel bir fikir olmuş. Kıyafete bakarsak yeni teknolojiler barındırıyor. İron Man olması bence çok iyi. Filme renk katacaktır. Vulture karakteri diğerlerine göre çok popüler kötülerden olmasa da modern çağa uygun yapılmış. Bu iyi. Ben kesinlikle sinemada izleyeceğim. Umarım pişman olmam. İkinci filmin de geleceği açıklandı. Bakıcaz ve göreceğiz.
Avatar
Üye
  yunus53 19 Aralık 2016, Pazartesi
orumcek adam bence beklentileri karşılayamayacak
Avatar
Ziyaretçi
Sean Kingston 12 Şubat 2017, Pazar
Ben The Amazing serisini ve ondaki oynayan adamı sevmiştim.(Onun öncesindeki seri zaten candır) Filmi güzel olur ama bu karakteri pek sevebileceğe benzemiyorum. Spider-Man karakterinin çocuk olması hoşuma gitmiyor.
Avatar
Üye
  gkhnsy 03 Mayıs 2017, Çarşamba
Pek çok Spider Man filmi gördük.Artık gına geldi derken Robert’ın dahil olması Spider Man’i yeniden izlenebilir boyuta getirecek.Fragmanda bile filmin ne kadar güzel olacağı belli.Yine bilindik ama sıkıcı olmayan bir Marvel filmi izleyecez.