reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Robot Hükümdarlığı

-

Robot Overlords

Robot Hükümdarlığı
SİTE PUANI : 7.4
Robot Hükümdarlığı 7.4 / 10 4 kullanıcı oyu.
  • Süre: 90 Dk.
  • Vizyon: 2014
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 1166
  • Favori: 0
  • İMDB: 4.7
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
Bir grup uzaylı robot dünyayı istila eder ve insanları evlerine hapseder. Üzerlerinde sinyal verici olduğu için evlerinden çıktıkları anda uzaylı robotların bundan haberleri olur. Bir grup insan dünyayı uzaylıların elinden geri almak için harekete geçer...2014 yapımı Robot Overlords filminin başrolünde usta oyuncu Sir Ben Kingsley rol alıyor...
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Deniz 20 Mart 2016, Pazar
Neden bu kadar yavaş açılıyor filmler?
Avatar
Ziyaretçi
Admin 20 Mart 2016, Pazar
İnterneti yavaşlattılar saldırılardan dolayı. Facebook ve Twitter da aynı. Bizlik bir şey yok malesef.
Avatar
Ziyaretçi
Ahmet ua 21 Mart 2016, Pazartesi
Şef filmi seyrederken sürekli alt tarafta filmin zaman şeridi çıkıp duruyor bunu nasıl yok edicem film keyfim hiç oldu..
Avatar
Ziyaretçi
Admin 21 Mart 2016, Pazartesi
Mouse'u hareketsiz bırak şerit kaybolur.
Avatar
Ziyaretçi
ASYA 19 Ekim 2016, Çarşamba
COK İYİ SEYREDİLESİ
Avatar
Üye
  gkhnsy 06 Nisan 2017, Perşembe
Görsel mantık olarak fena değil. konu güzel filmi renklendiren tek kişi ben kingsley idi. o olmasa hiç çekilir bi tarafı olmaz.
Bir de arkadaş yönetmenler senaristler romalılar: Ya kardeşim şu öpücükle ölü uyandırmaktan vazgeçin artık yaw annnaahhh boku çıktı iyice matrix de bıraktık o sahneleri be.