Sevginin Gücü — Türkçe Dublaj Full HD İzle | izleorg.org™

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Ana Sayfa > Dram Filmleri > Sevginin Gücü >
Uyarı
reklam
Kalan Süre :
Reklamı Geç
FİLMİ İZLEYEMİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN
Sevginin Gücü

Ve işte "ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi"nin 1. sırasındayız. Filmin adı: Leon (Sevginin Gücü). Konusu ise şöyle: Mathilda (Natalie Portman) henüz 12 yaşında küçük bir kız çocuğudur. Babası mafyaya bulaşır ve tüm ailesi öldürülür. Bu sırada evde olmayan Mathilda, Leon isimli ilginç bir adamın dairesine saklanarak kıl payı kurtulur. Leon ise 40'lı yaşlara gelmiş, ömrü boyunca kiralık katil olarak çalışmış bir adamdır. Önce bu kız çocuğundan kurtulmak ister ama zamanla vicdan ve sevgi denen duyguları tatmaya başlar. Mathilda'nın ise tek amacı ailesini öldüren mayfadan (mafya ile birlikte çalışan polis müdüründen) intikam almaktır. Bunun için Leon'dan yardım ister. Leon ona silah kullanmasını öğretir. Artık intikam zamanının geldiğini düşünen Mathilda, eline bir silah alır ve FBI binasına giderek o polis müdürünü öldürmek ister. Durumu anlayan polis müdürü Mathilda'yı yakalar. Ancak çok geçmeden Leon oraya gelip, o binayı o polis müdürünün başına yıkacaktır...Filmin finali ise, filmi sinema tarihinin en iyilerinden yapma sebebidir: "Shit..." Luc Besson'un yazıp yönettiği Leon (Sevginin Gücü), Jean Reno ve Natalie Portman'ın usta oyunculuklarıyla bezelenmiş tam bir başyapıt. Film bittiğinde ayakta alkışlayacaksınız...

Benzer Filmler

2 yorum bulunmaktadır: "Sevginin Gücü"
  1. Aylin 14 Ağustos 2013, 00:49

    Leon filmini izlemeyen ölsün. İzleyipte beğenmeyen 2 kere ölsün! Dünya sinema tarihinin en iyi filmidir Leon!..

    Natalie Portman daha 12 yaşındaydı bu film çekilirken ve daha o yıllarda ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu belli etmiş. Keza Jean Reno için de aynı şeyler söylenebilir. Tek mantık hatası okuma yazma bilmemesiydi. Bu kadar profesyone bir tetikçi hiç okuma yazma bilmez mi ay?

    Bu arada filmin tüm afişlerini gördüm ama bu afişi ilk kez görüyorum. Filmin afişi bile mükemmel. Baktıkça ağlayası geliyor insanın.

  2. Ferdi Bora 07 Mayıs 2016, 16:37

    Sıkılmadan tekrar tekrar izlenecek bir film


izleorg.org ekibi olarak siz değerli sinema severlere iyi seyirler dileriz. Bilinmelidir ki; 2016 filmleri, Türkçe dublajlı filmler, ya da Türkçe altyazılı filmler, sitemizdeki izlediğiniz hiç bir film kendi sunucularımızda değildir. Tüm filmler ve fragmanlar; VK.com, mail.ru ve Youtube gibi video sitelerinden izletilmektedir.Ancak yayınlanan filmlerin hak sahipleri talep ederlerse filmlerin bağlantılarını kaldırırız. Bunun için [email protected] adresine e-posta gönderdiğiniz takdirde ilgili sayfalar 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.