reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Sıcak Kalpler

-

Warm Bodies

Sıcak Kalpler
SİTE PUANI : 6.3
Sıcak Kalpler 6.3 / 10 14 kullanıcı oyu.
  • Süre: 98 Dk.
  • Vizyon: 2013
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 8338
  • Favori: 2
  • İMDB: 7.0
  • Kalite: 1080P
  • MultiDil
İnsanoğlu yaklaşık 8 yıl önce başlayan ve nasıl yayıldığını artık hatırlanmayan bir zombi salgınının esiri olmuştur. Zombilerin sayısı, hayatta kalmayı başaran bir grup insandan çok daha fazladır; insanlar ellerindeki tüm silah teknolojisine rağmen kendilerini ancak yüksek duvarların ardına hapsederek emniyete almışlardır.

Zombilerin pek çoğu gibi havaalanında yaşayan R, bir gün arkadaşlarıyla beslenmeye çıktığında, kendisini öldürmek isteyen Julie ile karşılaşır. Onu ısırıp beslenmesi gerekirken aşık olmuştur, zira kaybettiği insani özellikleri teker teker ve yavaş yavaş yerine gelmeye başlar. Julie'ye hissettiği aşk kalbinin yeniden atmasını sağlarken, adını ve nasıl öldüğünü dahi hatırlamayan karakterimiz hislerini geri kazandıkça iyileşir; üstelik bu iyileşme etkisi salgından etkilendiğine inanılan diğer zombileri de olumlu yönde etkileyecektir... Tabii insanlığın geri kalanını inandırabilirlerse!
 Tür: Korku, Komedi
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 10 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Gözde 30 Ağustos 2013, Cuma
Nicholas Hoult Titanların Savaşı'nda da kendine hayran bırakmıştı bizi. Şimdi Sıcak Kalpler'i izleyince , bir kez aşık oldum:)
Avatar
Ziyaretçi
buğra 12 Aralık 2013, Perşembe
nicholas hoult her oynadığı film güzel
Avatar
Ziyaretçi
Osman 04 Nisan 2015, Cumartesi
Değişik bi zombi filmi olmuş :) Böylesini hiç görmedim :)
Avatar
Ziyaretçi
yağmur 28 Aralık 2015, Pazartesi
niye hep dave franco ölmek zorunda
Avatar
Ziyaretçi
hilal 21 Şubat 2016, Pazar
film çok güzel herkesin izlemesini tavsiye ediyorumm
Avatar
Ziyaretçi
Serkan 13 Haziran 2016, Pazartesi
Zombi severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film. Farklı bir bakış açısı çok güzel olmuş.
Avatar
Ziyaretçi
abc 22 Eylül 2016, Perşembe
önce robotları empoze ettiler sonra terminatör filmiyle onların da sevip hissedebileceğini, sonra zombileri empoze ettiler şimdi de onların da duyguları olabilceğini.. zombi virüsü yayılsa ya da robotlar çoğaldığında saldırsa insanlar kıyamayacak insan neslinin sonu gelecek :D
Avatar
Ziyaretçi
ÖNDER 18 Kasım 2016, Cuma
İyiydi. Başarılı bir yapım.
Avatar
Üye
  SokakJokeyi 06 Aralık 2016, Salı
zombiliğin aslında filmin başlarındaki herkezin telefonla konuşması gibi bişeye yormuşlar konuşmalarda insanın ne kadar boş olduğunu ve zamanı nasıl tükettiğini anlatıyor ama gayet güzel bir zombi bakış açısı ve gayet güzel izlenilecek bir film
Avatar
Üye
  H-fayoL 25 Şubat 2017, Cumartesi
Çok güzeL bir fiLm ve çok harika bir site teşekkürLer izLeorg