reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Sihirbaz

-

The Illusionist

Sihirbaz
SİTE PUANI : 9.2
Sihirbaz 9.2 / 10 4 kullanıcı oyu.
  • Süre: 110 Dk.
  • Vizyon: 2006
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 850
  • Favori: 3
  • İMDB: 7.6
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Eisenheim, Sophia adlı bir kıza aşık olur. Ancak Eisenheim dar gelirli bir ailenin çocuğu olduğu için hor görülür. Bunun üzerine Eisenheim ülkeyi terkeder ve dünyayı gezerek büyük bir sihirbaz olur. Aradan 15 yıl geçer ve ülkesine geri döner. Bir gün bir gösteri esnasında Sophia'yı görür. Amacı onu yeniden elde etmektir. Ama bu o kadar kolay değildir. Eisenheim tüm sihibazlık yeteneklerini kullancaktır. Edward Norton'ın en iyi filmlerinden biri olan The Illusionist (Sihirbaz), Uyumsuz ve Limit Yok gibi filmlerin yönetmeni Neil Burger tarafından yönetildi...
 Tür: Gerilim, Dram
 Film Etiketleri:
Yorum Alanı 4 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Kemal 28 Haziran 2014, Cumartesi
Edward Norton'ın en iyi filmlerin biri. Şiddetle tavsiye ederim.
Avatar
Ziyaretçi
mevlüde 04 Temmuz 2016, Pazartesi
cok iyiydı. illüzyonla insan beyni iyice zorlanıyor
Avatar
Üye
  SokakJokeyi 07 Aralık 2016, Çarşamba
Sherlock Holmes gibi işlenen ama aksiyonsuz harika bir film.
Filmin duygusal içeriği biraz kafa karıştırıyor ve ne olduğunu anlamanızı engelliyor sonunda ise bomba patlıyor ve muhteşem bi sonla bitiyor.
Harikulade bir film izlemeye değecek bir film
Avatar
Üye
  tarkarsln 12 Ocak 2017, Perşembe
Of ki ne of sonunda ağızınız beş karış açık kalacak çok güzel bir film