Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
FİLM GÖZÜKMÜYORSA SAYFAYI YENİLEYİN (F5) ve 4-5 SN BEKLEYİN
Lütfen Bekleyiniz

REKLAM ALANI

loading...
FİLMİ İZLEYEMİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN
Teksas Katliamı

Teksas Katliamı'na hazır mısınız? Korku gerilim türü film sevenler buraya!..Heather adında bir genç kız, kendisine hiç tanımadığı uzak bir akrabasından bir evin miras olarak kaldığını öğrenir. Önce çok sevinen Heather, evi görmek için gittiği Teksas'ta başına gelenlerden sonra fikrini değiştirmek zorunda kalacaktır. Zira bu ev sıradan bir ev değildir! Korkuyu iliklerinizde hissedeceksiniz!..

Benzer Filmler

1 yorum yapılmış "Teksas Katliamı"
  1. Kadir 06 Kasım 2013, 16:21

    Mama (Anne) filmiyle birlikte 2013’ün en iyi 2 gerilim filminden biri olmuş Teksas Katliamı. Ayrıca 3 boyutlu olması da filme renk katmış.

izleorg.org ekibi olarak siz değerli sinema severlere iyi seyirler dileriz. Bilinmelidir ki; 2015 filmleri, Türkçe dublajlı filmler, ya da Türkçe altyazılı filmler, sitemizdeki izlediğiniz hiç bir film kendi sunucularımızda değildir. Tüm filmler ve fragmanlar; VK.com, mail.ru ve Youtube gibi video sitelerinden izletilmektedir.Ancak yayınlanan filmlerin hak sahipleri talep ederlerse filmlerin bağlantılarını kaldırırız. Bunun için info@izleorg.org adresine e-posta gönderdiğiniz takdirde ilgili sayfalar 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.