Unutulmaz Titanlar — Türkçe Dublaj Full HD İzle | izleorg.org™

Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Ana Sayfa > Biyografi Filmleri > Unutulmaz Titanlar >
Uyarı
reklam
Kalan Süre :
Reklamı Geç
FİLMİ İZLEYEMİYORSANIZ BURAYA TIKLAYIN
Unutulmaz Titanlar

1971 yılında Virginia'da iki okulun futbol takımları birleştirilir. Okullardan birinin öğrencileri siyah, diğerleri beyazdır. Takımın başına siyah bir koç olan Herman getirilirken, yardımcılığına diğer okulun koçu olan beyaz Bill getirilir. Bill, bu durumu sorun etmez. Herman ile el ele verip, takımın başarısı için elinden geleni yapar. Ancak öğrenciler öyle düşünmemektedir. Siyah öğrenciler beyazlardan, beyaz öğrenciler de siyahlardan nefret eder. Şimdi Herman ve Bill ikilisi bu çocuklara sadece futbolu değil, kardeşliği de öğretecektir..Koruyucu'nun yönetmeni Boaz Yakin'in yönettiği Remember The Titans (Unutulmaz Titanlar) gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır...

Benzer Filmler

2 yorum bulunmaktadır: "Unutulmaz Titanlar"
  1. can kan 02 Mayıs 2016, 22:27

    tüm videolarınızda ses düşüklüğü var neden düzeltilmiyor

    • Admin 02 Mayıs 2016, 22:39

      Tüm filmlerde çok sadece çok eski filmlerde ses seviyesi düşük olaibliyor. O da o zamanın teknolojiden ötürü. Yeni filmlerin hepsinde 6 kanal ses mevcut.


izleorg.org ekibi olarak siz değerli sinema severlere iyi seyirler dileriz. Bilinmelidir ki; 2016 filmleri, Türkçe dublajlı filmler, ya da Türkçe altyazılı filmler, sitemizdeki izlediğiniz hiç bir film kendi sunucularımızda değildir. Tüm filmler ve fragmanlar; VK.com, mail.ru ve Youtube gibi video sitelerinden izletilmektedir.Ancak yayınlanan filmlerin hak sahipleri talep ederlerse filmlerin bağlantılarını kaldırırız. Bunun için [email protected] adresine e-posta gönderdiğiniz takdirde ilgili sayfalar 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.