reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Yapay Zeka

-

A.I. Artificial Intelligence

Yapay Zeka
SİTE PUANI : 7.8
Yapay Zeka 7.8 / 10 4 kullanıcı oyu.
  • Süre: 146 Dk.
  • Vizyon: 2001
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 2206
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.0
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Belirsiz bir gelecekte insanoğlu, dünyanın çoğunun sular altında kaldığı bir yeryüzünde yaşamaya çalışırken, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yapay zekalı robotlar üretir.

David, madde ve mana olarak tam bir insan gibi donatılmış bir robottur. Sevmeye programlanmış olan ilk çocuk robot David, o sırada hasta olmasından dolayı tedavisi bulunana kadar çocukları dondurulmuş bir aile tarafından deneme süreci olarak evlat edinilir.

David, yaşadığı aile ortamında evlatlığın gerektirdiği sevgi ve bakımı kapsayarak giderek çiftin çocukları haline gelmesine rağmen, umulmadık olaylar David için hayatı imkansız bir duruma sokar.
 Tür: Dram, Bilimkurgu
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Ali Camal 09 Mart 2017, Perşembe
inanilmaz duygusal bir film. mutlaka izlenilmeli. Oncesi belki anlamsiz gelebilir ama muhtesem bir film. sonu cok dramatik oldu.
Avatar
Üye
  gkhnsy 12 Mart 2017, Pazar
Finali çok güzel olmuş. İzlediğimiz pek çok filme göre kıyaslandığında farklı bir kurguya sahip masalsı tarzı ama espri yok bu da insanı biraz sıkmaya itiyor. Filmde gizlenen ve bariz bir şekilde belirlenen asıl sıkıntı ALLAH a biraz karşıtlık savunuluyor ama güzel film.
Avatar
Üye
  gkhnsy 12 Mart 2017, Pazar
Adminim filmde ben kingsley vardı da ben mi görmedim
Avatar
Yönetici
  Admin 12 Mart 2017, Pazar
Varmış:

https://www.google.com.tr/search?sa=X&biw=1360&bih=551&q=Ben+Kingsley&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLUz9U3MDSsSDdVgjDNss0qtISyk6300zJzcsGEVXJicQkAxQmSnSwAAAA&npsic=-1152&ved=0ahUKEwi_8JPQ5dHSAhVKlxoKHazqBtIQ-BYINw

Specialist karakteriymiş.
Avatar
Üye
  gkhnsy 13 Mart 2017, Pazartesi
hmm anladım