reklam
BENZER FİLMLER

Zindan Adası

-

Shutter Island

Zindan Adası
SİTE PUANI : 9.1
Zindan Adası 9.1 / 10 2 kullanıcı oyu.
  • Süre: 138 Dk.
  • Vizyon: 2010
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1404
  • Favori: 2
  • İMDB: 8.1
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Adli polis Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve yeni ortağı Chuck Aule (Mark Ruffalo) çok sayıda cinayet işlemiş zeki bir kadın katilin kaçmanın imkansız olduğu Aschecliffe Hastanesi'ndeki son derece güvenlikli bir odadan esrarengiz bir biçimde kayboluşunu araştırmak üzere Zindan Adası'na çağrılırlar. Bu adada araştırma yapan psikiyatrlar ve tehlikeli psikopat hastalar bulunmaktadır. Bu ürkütücü ortamda hiçbir şey göründüğü gibi değildir...

Üstlerine bir kasırga yaklaşırken soruşturmada hızla ilerler. Ancak fırtına yaklaştıkça her biri diğerinden daha heyecan ve dehşet uyandırıcı şüphe ve gizemler kat kat artar. Karanlık komplolar, korkunç tıbbi deneyler, bastırıcı zihin kontrolü, gizli koğuşlara dair ipuçları ve söylentiler, hatta belki doğaüstü güçlere dair bir ipucu vardır; ama kanıt bulunamamaktadır.

Hastane sakinlerinin korkunç eylemleri ve aynı derecede zeki doktorlarının bilinmeyen faaliyetleriyle kuşatılmış bir hastanenin gölgelerinde ilerleyen Teddy, soruşturmayı derinleştirdikçe en büyük ve yıkıcı korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacağını hissetmeye başlar. Ve bu adayı asla canlı terk edemeyebileceğini fark eder...
 Tür: Gerilim, Dram
Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
cihan 14 Ağustos 2013, Çarşamba
Köstebek, Zincirsiz ve Başlanıç'la birlikte en iyi Leonardo DiCaprio filmleri diyebilirim. Özellikle psikolojik-gerilim türü filmler arıyorsanız, tam size göre. İnsanın aklının sınırlarını zorlamışlar Zindan Adası ile. Ama Ben Kingsley için de ayrı bir parantez açmak lazım gelir. Schindler'in Listesi isimli filmden sonra oynadığı en başarılı film olmuş.
Avatar
Ziyaretçi
zambak 06 Mayıs 2014, Salı
tam olarak anlamadım...

Admin Edit:

Lütfen filmi izlemeyen izleyicilerimizi de düşünün ve spoiler vermeyin. (Yani filmin nasıl bittiğini yazmayın ki heyecanı kaçmasın)

Not: info[at]izleorg.org adresine mail gönderirseniz, anlamadığınız kısmı yanıtlayabilirim :) Spoiler vermemek için burdan yazmıyorum.
Avatar
Ziyaretçi
Django 08 Haziran 2014, Pazar
bu filmi de zeka seviyeiyle kıyaslayanların zekasından şüphe ederim. şayet zeka seviyesi normalin altındakileri tavsiye etmeyecekseniz MEMENTO yu etmeyin. filmin şahıdır o film.
Avatar
Ziyaretçi
hulusi 25 Ekim 2015, Pazar
filim açılmıyor admin.
Avatar
Ziyaretçi
Admin 25 Ekim 2015, Pazar
Güncellendi.
Avatar
Ziyaretçi
hulusi 26 Ekim 2015, Pazartesi
sağ ol admin.
Avatar
Ziyaretçi
Hasan 13 Şubat 2016, Cumartesi
Filmi anlamak için iyi kafa vermek lazım yoksa film hiçbir işe yaramaz. Muhteşem bir filmdi.....
Avatar
Ziyaretçi
aslı 18 Eylül 2016, Pazar
Keşke altyazılı olsa da başka siteden izlemek zorunda kalmasam
Avatar
Ziyaretçi
sülüman 15 Ekim 2016, Cumartesi
Şaheser