reklam
Admin Türkçe öğretiyor 1: Cümle büyük harfle başlar. Sonuna nokta konur. Admin Türkçe öğretiyor 2: Space (boşluk); Noktalama işaretinden önce değil, sonra bırakılır. Admin Türkçe öğretiyor 3: Özel isimler kesme işareti ile ayrılır. Örnek: Al Pacino'nun en iyi filmi... Bundan sonra düzgün bir Türkçe ile yazılmayan yorumların sahipleri; eleştirilecek, kınanacak, küçük düşürülecek, kişilik haklarına saldırılacaktır. Bir de şu teşekkür etme çılgınlığından vazgeçin! "Teşekkür borçlusunuz" derken bunu kastetmedik. Yorumlar sadece film hakkında olsun.

Zindan Adası

-

Shutter Island

Zindan Adası
SİTE PUANI : 8.8
Zindan Adası 8.8 / 10 12 kullanıcı oyu.
  • Süre: 138 Dk.
  • Vizyon: 2010
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 4996
  • Favori: 15
  • İMDB: 8.1
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Adli polis Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) ve yeni ortağı Chuck Aule (Mark Ruffalo) çok sayıda cinayet işlemiş zeki bir kadın katilin kaçmanın imkansız olduğu Aschecliffe Hastanesi'ndeki son derece güvenlikli bir odadan esrarengiz bir biçimde kayboluşunu araştırmak üzere Zindan Adası'na çağrılırlar. Bu adada araştırma yapan psikiyatrlar ve tehlikeli psikopat hastalar bulunmaktadır. Bu ürkütücü ortamda hiçbir şey göründüğü gibi değildir...

Üstlerine bir kasırga yaklaşırken soruşturmada hızla ilerler. Ancak fırtına yaklaştıkça her biri diğerinden daha heyecan ve dehşet uyandırıcı şüphe ve gizemler kat kat artar. Karanlık komplolar, korkunç tıbbi deneyler, bastırıcı zihin kontrolü, gizli koğuşlara dair ipuçları ve söylentiler, hatta belki doğaüstü güçlere dair bir ipucu vardır; ama kanıt bulunamamaktadır.

Hastane sakinlerinin korkunç eylemleri ve aynı derecede zeki doktorlarının bilinmeyen faaliyetleriyle kuşatılmış bir hastanenin gölgelerinde ilerleyen Teddy, soruşturmayı derinleştirdikçe en büyük ve yıkıcı korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacağını hissetmeye başlar. Ve bu adayı asla canlı terk edemeyebileceğini fark eder...
 Tür: Gerilim, Dram
Yorum Alanı 7 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
cihan 14 Ağustos 2013, Çarşamba
Köstebek, Zincirsiz ve Başlanıç'la birlikte en iyi Leonardo DiCaprio filmleri diyebilirim. Özellikle psikolojik-gerilim türü filmler arıyorsanız, tam size göre. İnsanın aklının sınırlarını zorlamışlar Zindan Adası ile. Ama Ben Kingsley için de ayrı bir parantez açmak lazım gelir. Schindler'in Listesi isimli filmden sonra oynadığı en başarılı film olmuş.
Avatar
Ziyaretçi
Django 08 Haziran 2014, Pazar
bu filmi de zeka seviyeiyle kıyaslayanların zekasından şüphe ederim. şayet zeka seviyesi normalin altındakileri tavsiye etmeyecekseniz MEMENTO yu etmeyin. filmin şahıdır o film.
Avatar
Ziyaretçi
Hasan 13 Şubat 2016, Cumartesi
Filmi anlamak için iyi kafa vermek lazım yoksa film hiçbir işe yaramaz. Muhteşem bir filmdi.....
Avatar
Ziyaretçi
sülüman 15 Ekim 2016, Cumartesi
Şaheser
Avatar
Üye
  pigmente 15 Ocak 2017, Pazar
kesinlikle izlenmesi gereken bir film, bence Leonardo ya bu tarz filmler çok yakışıyor,son 15 dk şaheser
Avatar
Üye
  Okuyombenya 03 Şubat 2017, Cuma
Anlaması zor ama çok güzel bir film.
Avatar
Ziyaretçi
maqamed 26 Mart 2017, Pazar
Guzel film.